Українські релігієзнавці проведуть ІV міжнародну науково-ознайомлювальну поїздку до Індії «Сакральний простір вайшнавізму»21 січня – 11 лютого 2017 року для студентів, аспірантів, викладачів і наукових співробітників України відбудеться ІV Міжнародна науково-ознайомлювальна поїздка до Індії «Сакральний простір вайшнавізму», повідомляє "Релігія в Україні".

Захід проводять Міжнародна релігієзнавча школа «Вайшнавська традиція крізь століття», кафедра філософії та основ загальногуманітарного знання філософського факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, кафедра філософії Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара.

Мета поїздки – сприяти створенню спільного комунікативного поля між дослідниками вайшнавізму й допомогти набути глибших знань про цю давню традицію, включаючи її вчення, практику, історію і сучасні тенденції розвитку.


Програма включає лекції, семінари, тематичні вікторини, екскурсії та зустрічі з представниками вайшнавізму. Відвідування музеїв і пам'ятників архітектури. Зустріч світанку сонця на океані та подорож у човні по Ганзі.


Заход буде проведеноу кількох містах Індії для отримання учасниками більш широкого уявлення про вайшнавізм та його сучасний стан у світі. Зокрема, планується відвідати такі відомі сакральні місця, як Маяпур – місце народження Чайтаньї Магапрабгу, Вріндаван – місце народження й ігор ШріКрішни, ДжаганатхаПурі, Бхуванешвар, Делі, Джайпур, Калькута.


Теми заходу:


Історія вайшнавізму.
Практика вайшнавізму.
Теологія вайшнавізму.
Біографістика та агіографістика.
Сакральний простір вайшнавізму.

Робочі мови школи: українська, російська, англійська.

Для участі потрібно надіслати прізвище, ім’я та по батькові, місце роботи або навчання, академічний ступінь, посаду або рік навчання, повну поштову адресу наукового або навчального закладу, е-mail, контактний телефон та коло наукових інтересів.

По закінченню заходу учасники отримують відповідний сертифікат.


Контакти: school@vaishnavastudy.com, www.vaishnavastudy.com, тел. +38-095 172 73 39, +38-093 517 91 58.

Теги: