Церкви відзначили Всеукраїнський день молитви за сиріт11 листопада з нагоди Всеукраїнського дня молитви за сиріт у Києві відбулися обласні заходи, під час яких представники різних Церков молилися за сім’ї, благополуччя, захист дітей-сиріт і за зцілення дитячих ран, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Учасників заходу привітав голова обласної державної адміністрації Олександр Горган. Звертаючись до присутніх дітей, він запевнив: «Ми робимо все для того, щоб ніхто та ніколи не казав, що життєві невдачі у вас через те, що ви сироти. Ви повинні бути успішними переможцями й завжди показувати, що ваші особливі життєві обставини жодним чином не змінили ваші долі в гіршу сторону».

Опісля зі словом виступили представники різних Церков України. Опісля прозвучала молитва дітей, які дякували за дар життя та за Божу любов, опіку та незчисленні ласки. У молитві вони також просили благословення для покинутих і стражденних дітей.

Наприкінці заходу відбулася концертна програма, після якої всі присутні помолилися духовним гімном України: «Боже, великий, єдиний».

Теги: