27 листопада вірменська громада м. Дніпра відсвяткувала 3-тю річницю заснування свого культурного центру. На запрошення настоятеля храму Григора Лусаворича та духовного лідера місцевих вірмен Тер Амазаспа в урочистостях взяв участь єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Єпископ був у супроводі канцлера єпархії прот. Віталія Лопушанського та викладача семінарії прот. Даниїла Зінкевича.

Під час святкування керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ КП звернувся зі словом,  звернувши увагу на те, що вірменський народ є прикладом стійкості, патріотизму, а також носієм християнських цінностей і братерської дружби. Для бібліотеки Вірменського культурного центру він подарував книгу «Закон Божий».

Також зі словами вітання звернувся фундатор та будівничий цього найбільшого в Україні вірменського культурного центру, президент МБФ «Солідарність» Олександр Петровський.

У програмі заходу було представлено святковий концерт за участю вихованців та викладачів ВКЦ «Вардуі», а також ансамбль грузинських танців «Ріоні», український народний танцювальний ансамбль «Веселка» та інших творчих колективів.

Теги: