Новий консул Білорусі благословився у одеського митрополита УПЦ1 грудня митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, ієрарх УПЦ (МП), зустрівся з новим генеральним консулом Республіки Білорусь в Одесі В.В. Чехловим у своїй резиденції у Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Владика підкреслив, що радий познайомитися з новим генеральним консулом та відзначив велике значення діяльності білоруських дипломатів у напрямку встановлення миру на сході України.

«Нехай Господь укріпляє Вас у Вашій непростій діяльності на посаді Генерального консула в Одесі. І нехай Небесна Покровителька нашого міста і всього Причорноморського регіону в Її чудотворному Касперівському образі благословить Вас на подальші труди на благо народів України та Білорусі» – побажав консулу архіпастир.

У своєму слові білоруський дипломат Володимир Чехлов подякував владиці за теплий прийом та зазначив, що неодноразово чув про його багатогранну діяльність, та висловив надію на подальшу співпрацю.

На завершення зустрічі митрополит Агафангел та Володимир Чехлов обмінялися пам’ятними подарунками.

Теги: