Родина священика УГКЦ презентує книжку про богослов’я неповносправності8 грудня в Українському католицькому університеті (УКУ) відбудеться презентація книги о. Мирослава Татарина і Марії Трухан-Татарин "Віднайти Тройцю в неповносправності: Богослов'я, що відкриває обійми іншості", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Ця праця – результат поєднання двох сфер роздумів: богослов’я – для Мирослава, студій неповносправності – для Марії, а також особистого досвіду – виховання трьох доньок, двоє з яких мають особливі потреби.

У книжці автори розмірковують над тим, як суспільство реагує на неповносправність, особливо, як це виявляється у християнських спільнотах.


«Уся справа Христового життя зосереджувалася на підтримці кожного, хто ставав неповносправним через якісь соціальні чинники або через хворобу, – пишуть автори. –  Сьогодні ж християнські спільноти в західному світі віддзеркалюють суспільні практики сегрегації більше, аніж приклад Ісусової солідарності з усіма членами Божої сім'ї. Проте ми, як християни, можемо переорієнтувати наші спільноти на Христову заповідь відкритості одне до одного, а отже, сприяти зростанню суспільства, яке цінує диво людської відмінності  й різноманітності».

Презентація відбудеться за участю авторів у конференц-залі ФБФ УКУ (вул. Хуторівка, 35а). Початок о 16:00.

Теги: