УГКЦ проведе X Всеукраїнський з’їзд військових капеланів7-9 грудня у Києві відбудеться X Всеукраїнський з’їзд військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви. У заході візьме участь глава УГКЦ Верховний архієпископ Святослав, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Zakyiv.com.

Щорічний з’їзд очолює військовий єпископ УГКЦ Михайло (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. У заході візьме участь понад 100 військових капеланів, що побували з душпастирським служінням у зоні АТО.

До виступу на заході запрошено Віктора Єленського, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, полковника Олега Бойка, заступника начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил України, представників Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Всеукраїнський з’їзд військових капеланів УГКЦ триватиме три дні.

Програма заходів передбачає виступи представників влади та силових структур України щодо створення Служби військового духовенства в ЗСУ, НГУ, ДПС та основних етапів її запровадження, щодо взаємодії Держави з Церквою у питанні військового капеланства; день духовної віднови військового капелана; практичні рекомендації для ефективної праці з військовослужбовцями.

Під час Х Всеукраїнського з’їзду військових капеланів глава УГКЦ вручить відзнаку – іменний хрест військового капелана – священикам, що служили та служать в зоні проведення АТО.

Реєстрація ЗМІ та учасників з’їзду – з 11:30 в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України за адресою: вул. Михайла Грушевського, 30/1.

Фото Facebook

Теги: