Глава уряду привітав Патріарха Філарета з іменинами і висловив подяку УПЦ КП за духовну і моральну підтримку України (Доповнено)14 грудня, у день пам’яті святого праведного Філарета Милостивого, глава УПЦ КП відзначає тезоіменитство. Цього дня Патріарха Філарета привітав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, який відвідав резиденцію глави УПЦ КП, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Прем'єр-міністр привітав Патріарха з днем його небесного покровителя – святого праведного Філарета Милостивого – і від імені уряду України висловив подяку Українській Православній Церкві Київського Патріархату за духовну і моральну підтримку України, українського війська і народу.

Під час зустрічі глава Київського Патріархату та прем'єр-міністр обмінялися думками щодо стану та перспектив розвитку міжконфесійних і державно-церковних відносин в Україні, також обговорили сучасну соціально-політичну ситуацію в Україні, зокрема становище в окупованому Криму та на Донбасі.

Володимир Гройсман наголосив, що уряд високо цінує діяльність і громадянську позицію Української Православної Церкви Київського Патріархату, її зусилля зі зміцнення української державності, консолідації суспільства, духовного і морального вдосконалення.

У зустрічі також взяли участь Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній та керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт.

16 грудня народний депутат України, голова фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді Юлія Тимошенко відвідала резиденцію Предстоятеля Київського Патріархату та привітала з днем тезоіменитства Патріарха Філарета.

Під час зустрічі Предстоятель Київського Патріархату та голова фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" обмінялися думками з приводу міжконфесійних, державно-церковних відносин в Україні, також обговорили сучасну соціально-політичну ситуацію в державі.

Юлію Тимошенко супроводжував Михайло Лівінський. У зустрічі також взяв участь керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт.

Теги: