Патріарх Філарет передав калориферні печі для воїнів на передову АТО19 грудня на території Михайлівського Золотоверхого монастиря Києва Патріарх Філарет освятив і передав калориферні печі (буржуйки) «Alaska» бійцям, які захищають Батьківщину на сході України, сообщает "Религия в Украине" со ссылкой на сайт УПЦ КП.

Модернізовані та енергоефективні калориферні печі були придбані за кошти Київської Патріархії. Незабаром, після випробування в польових умовах, Церква планує і надалі передавати обігрівачі на фронт.

Предстоятель УПЦ Київського Патріархату звернувся до українців із закликом не забувати, що на сході України триває російська військова агресія та попросив і надалі підтримувати захисників Батьківщини, продовжувати допомагати воїнам, завдяки яким є мир в Україні.

Патріарх Філарет наголосив, що захист рідної землі – це священний обов'язок українського народу, тож кожен українець мусить допомагати захисникам Вітчизни, чим може.

"Ми сьогодні, від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату, передаємо калориферні печі для наших військовослужбовців на Донбас. Прийшла зима, в бліндажах – холодно, а Церква турбується про своїх воїнів-захисників. Це, звичайно, ми робимо лише початок. В той же час, закликаємо небайдужих людей, підприємців, щоб вони теж слідували прикладу Церкви" – відзначив Патріарх.

Він також закликав вірян до посиленої молитви за Батьківщину, українське військо і мир в Україні.

Після чину освячення волонтери повезли 10 буржуйок військовим Збройних Сил України на передову, щоб у морозний час у бліндажах захисників України завжди було тепло.

Також у передачі обігрівачів взяли участь: Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній; керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт; настоятель Петро-Павлівського храму на Берківцях протоієрей Петро Ладвинтович, військовий священик Олександр Шмуригін, братія монастиря та військовослужбовці, учасники АТО.

З благословення Патріарха Філарета УПЦ КП від початку війни на Донбасі по всій Україні регулярно збирає допомогу для воїнів української армії та передає на фронт. Щомісяця близько 50-ти капеланів УПЦ КП перебувають у різних підрозділах в зоні проведення АТО та надають моральну і духовну підтримку захисникам країни.

Теги: