У Рівному архієпископ УПЦ КП відвідав військовий госпіталь, а у Луцьку священиків-капеланів АТО оголосили «Героями року»18 грудня, напередодні дня пам'яті святителя Миколая Чудотворця, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав Рівненський військовий госпіталь. А 16 грудня у Луцьку відбулося нагородження священиків-переможців премії «Люди року – 2016. Волинь», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Разом з архіпастирем медичну установу у Рівному також відвідали радник міністра культури України Роман Горегляд, секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук, депутат Рівненської міської ради, декан психолого-природничого факультету РДГУ Віталій Павелків та місцеві волонтери.

Архіпастир поспілкувався з військовослужбовцями та побажав їм швидкого одужання. Також владика Іларіон привітав українських воїнів з наступаючим святом і вручив їм солодкі подарунки.

В дар для Рівненського військового госпіталю архієпископ Іларіон передав ікону святого великомученика Пантелеймона, яку написав відомий український художник-іконописець Лев Скоп.


Наступного дня, 19 грудня, в день Миколая Чудотворця, архієпископ Іларіон відвідав Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр. Цей заклад створений з метою реалізації права на освіту дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими тяжкими порушеннями мовлення.

Архіпастир доступно розповів дітям про святого Миколая Чудотворця та його добрі вчинки, привітав директора навчально-реабілітаційного центру Аллу Ярмошевич, вихователів і дітей зі святом, та подякував кожному працівнику Центру за їхню самовіддану працю. Разом з директором ТМ «Євротон» Ярославою Острожчук владика вручив кожному вихованцю святкові гостинці.

У ці ж дні, 16 грудня, у рамках всеукраїнської програми «Люди ХХІ століття» у Луцьку відбулося нагородження переможців премії «Люди року – 2016. Волинь».

Капелани УПЦ КП перемогли у номінації «Герой року». Дипломи отримали голова ГО «Військові капелани Волині» протоієрей Михайло Бучак та його заступник протоієрей Ігор Бігун.

Нагороди вручав, зокрема, єпископ Володимир-Волинський УПЦ КП Матфей. Дійство проходило в обласному академічному муздрамтеатрі імені Т. Шевченка.

Теги: