Єпископи УПЦ КП відвідують воїнів на передових позиціях і розділяють з бійцями святкову вечерю31 грудня 2016 р. керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ КП владика Симеон разом з командиром бійців АТО та волонтерами відвідали 74-у ОРБ на передових позиціях в зоні АТО. А 6 січня архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон розділив Ррздвяну святу вечерю з військовослужбовцями, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сerkva.info.

Єпископа супроводжували канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський та голова фінансово-господарського відділу єпархії протоієрей Даниїл Зінкевич.

Для підтримки бойового духу воїнів вже вкотре президент МБФ «Солідарність» і меценат єпархії Олександр Петровський передав для благодійницької поїздки подарунки.

Під час поїздки архіпастир звершив молебень за здоров’я бійців та освятив приміщення тимчасового розташування, а також поспілкувався з воїнами.


Єпископи УПЦ КП відвідують воїнів на передових позиціях і розділяють з бійцями святкову вечерю6 січня 2017 року, по завершенні всенічного бдіння, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, на запрошення ТВО заступника командувача ОК «Захід» полковника Віталія Челбіна відвідав 394 окремий батальйон охорони і обслуговування.

Владика привітав українських воїнів із святом Різдва Христового, побажавши їм здоров'я, миру, злагоди та швидкої перемоги.

Потім священики Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівного привітали бійців святковими колядками, після чого архіпастир окропив солдатів освяченою водою та передав їм смачні гостинці від парафіян єпархії.

Також владика Іларіон відзначив ТВО заступника командувача оперативного командування ОК «Захід» полковника Віталія Челбіна; заступника командира військової частини майора Ігоря Ткачука; начальника клубу військової частини прапорщика Михайла Марина та особовий склад благословенними грамотами.

На завершення владика Іларіон розділив з воїнами святкову вечерю.

Теги: