Депутат Держдуми Росії, яку «обрали» в Криму, Світлана Савченко вважає, що російська анексія Криму була дивом. "Диво" в Криму почалося в січні 2014 року, коли на півострів прибула православна святиня – Дари волхвів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Wz.lviv.ua і Depo.ua.

«Дари волхвів покинули свою обитель на Афоні і були привезені в Росію, Україну і Білорусію. Сімферополь і Севастополь спочатку не входили до програми подорожі святинь. Але… Невідомі шляхи Господні. І була у нас неймовірна радість зустрічі з такими реліквіями. І з Кримом теж відбулося диво!!!» – стверджує депутат Світлана Савченко у Фейсбуці.

Раніше колишній віце-прем'єр російського уряду Криму Рустам Теміргалієв розповідав ЗМІ, як у січні 2014 року депутати Держдуми РФ докладали зусиль, щоб доставити з Афона в Крим літак з Дарами волхвів, і під час привозу святині велися переговори щодо відокремлення Криму від України.


Уже згодом з'ясувалося, що на борту цього ж літака до Криму прибули один з керівників операції по захопленню півострова (а пізніше – командир проросійських бойовиків в «ДНР») Ігор Гіркин.

В СБУ цей візит до Криму називають однією зі складових діяльності російських розвідників, яка передувала анексії півострова у 2014 році.

Фото Facebook

Теги: