На першу сесію Тальнівської міськради запросять священиків усіх конфесійТальнівська міська виборча комісія на Черкащині визначилася із датою та місцем проведення першої сесії міської ради, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на “Вісті Черкащини”.

18 грудня у Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді відбулися перші вибори. Міським головою обрано лікаря, учасника АТО Олексія Юрченка та 26 депутатів міської ради.

Після нетривалих дискусій депутати визначили – перша сесія Тальнівської міської ради відбудеться 12 січня.

«Щоб не було пафосності і можливо протиріч між батюшками, давайте запросимо незалежного церковного пастиря від баптистів. Щоб він прийшов і благословив це зібрання. Я вже його повідомив. Він дав згоду. Підготовить подарунки кожному депутату і голові», – пропонує депутат Олексій Неділько.

«Це ваша думка. А ми говорили, щоб запросити священика із нашого храму Української Православної Церкви Київського патріархату», – опонує йому головуючий на депутатському зібранні Михайло Солошенко.

Проте більшість підтримує пропозицію Олексія Юрченка запросити на сесію священиків усіх конфесій. «Сесії міської ради будуть відкриті для всіх членів громади віднині і довіку. Це я вам обіцяю», – запевнив Юрченко.

Теги: