У Києві намагалися підпалити храм УПЦ 16 січня невідомі вчинили спробу підпалу храму на честь ікони Божої Матері “Пом’якшення злих сердець” та святителя Петра Могили Другого Шевченківського благочиння столиці, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

За повідомленням настоятеля храму протоієрея Іоанна Тронька, близько четвертої години ранку зловмисники кинули у південну стіну дерев’яного храму чотири запалені скляні пляшки з горючою сумішшю. «Лише дивом, заступництвом Пресвятої Богородиці, храм залишився неушкодженим, – зазначив священик, – пляшки не розбилися та відлетіли від стін».

Про спроби підпалу свідчать лише обгорілі сліди від потрапляння «коктейлю Молотова». Поліція Шевченківського району оперативно та професійно відреагувала на факт правопорушення.

Протоієрей Іоанн припускає, що намагання підпалити храм є спробою забрати дороговартісну землю, на якій він знаходиться. Він підкреслює, що вже півроку парафія скоріш за все потерпає від агресивних дій невідомих інвесторів, які мають на меті побудувати на місці храму високоповерхівку.

Цей храм вже вдруге намагаються спалити невідомі зловмисники. Попередня спроба знищити церкву відбулася у січні минулого року.

Теги: