Глава УГКЦ зустрівся з родинами героїв Небесної cотні в КиєвіВерховний архієпископ Святослав, глава УГКЦ, 23 січня зустрівся з родинами героїв Небесної сотні в Києві, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

У своєму слові він сказав, що усі священики, що були на Майдані, пішли в АТО. Понад 400 ротацій відбули капелани, отримуючи як фізичні, так і психічні рани. Капелани самі потім повинні відбувати курс реабілітації. Бо коли під обстрілами священик виносить на своїх руках тіла вбитих, то потім йому тяжко повернутися до свого звичного життя в парафії і сім’ї, сказав глава УГКЦ.

Він зазначив, що сьогодні Предстоятелі Церков України стоять на передовій інформаційної війни: «Кожного разу, коли ми прориваємо інформаційну блокаду, то стаємо голосом усього суспільства».

Далі він звернувся безпосередньо до родичів загиблих героїв: «Кожен із нас має свій біль: трагедію матері, що втратила сина, чи біль дитини, яка втратила батька, неможливо виміряти. Та ми можемо бути разом із вами, аби підставити своє плече, щоб ви не почувалися покинутими».

Наприкінці зустрічі Святослав пригадав те, що державний секретар Ватикану під час свого візиту в Україну помолився в каплиці героїв Небесної сотні в Києві.


Теги: