Замість церкви УПЦ в центрі Івано-Франківська буде дитячий садокСуд задовільнив позовну заяву виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради щодо виселення і повернення нежитлових приміщень, які орендує громада УПЦ (МП) на вулиці Чорновола, 6, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Styknews.info.

Представників церкви в суді не було. За словами директора департаменту правової політики Надії Кедик, це вже не вперше. На попереднє засідання вони також не з’явилися, аргументувавши це тим, що хочуть скористатися правом на правову допомогу.

Проте оскільки позовна заява була подана ще у листопаді 2016, суд взяв до уваги заперечення, бо розгляд справи уже відкладався.

На розгляді була присутня також місія ОБСЄ. Представники міської ради зауважили, що приміщення є у власності МВК, тож тут не йдеться про утиски церкви. А будівлю мають намір використовувати для потреб міста, а саме для облаштування дитячого садочка.

Нагадаємо, що раніше Львівський апеляційний суд задовільнив скаргу про дострокове розірвання договору оренди у зв’язку з невиконанням умов договору.

Міський голова Руслан Марцінків повідомив на своїй сторінці у Фейсбук: "Суд задовільнив клопотання щодо виселення церкви з приміщення за адресою Чорновола, 6 та повернення місту нежитлових приміщень для облаштування там дитячого садочка. Нарешті бажання мешканців міста - мати в центрі дитячий садочок, а не осередок прихильників Кремля, буде реалізовано".

Теги: