Католики проводять у Львові перший Форум відповідальних людей17-18 лютого у Львові для молодих людей всієї України відбудеться Форум відповідальних людей до Львова. Це молодіжна платформа для знайомства, комунікації та започаткування спільних проектів для громадських активістів, волонтерів та відповідальних людей всієї України під гаслом “Мисли глобально - дій локально!”, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Протягом двох днів Форуму молоді люди обміняються думками з непересічними спікерами та почерпнуть натхнення від них, проведуть більше 8 годин у лекціях та дискусіях, поділяться власним досвідом, ознайомляться з успішними громадськими проектами України та їх керівниками.

Серед спікерів форуму виступатимуть проректор з науково-педагогічної роботи Українського католицького університету (УКУ) та керівник Львівської бізнес школи Софія Опацька, заступник львівського міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, співзасновниця центру інноваційної освіти “Про.Світ” Лілія Боровець, директор Інституту лідерства та управління УКУ, Наталія Бордун, співзасновник проекту “The Ukrainians” , Тарас Прокопишин, скрипаль-віртуоз Олександ Божик.

Коротка програма Форуму відповідальних людей за посиланням https://news.ugcc.ua...

Теги: