Харківський фізик і богослов відкриває в Києві цикл лекцій «Про красу»4 лютого о 14:00 у київському Центрі «Діти надії» відбудеться відкриття циклу лекцій-бесід «Про красу» від харківського фізика і богослова Олександра Філоненка, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сторінку події у Фейсбуці.

Олександр Філоненко (Харків) - кандидат філософських наук, викладач Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві. Філософ, фізик, богослов, публічний лектор, соціальний діяч, ініціатор проектів ООО "Еммаус", Центру європейскої культури "Dante" й Адаптаційного центру "La casa volante" (Харків).

Пошук нових сенсів краси – величезна потреба травмованого військовим конфліктом суспільства. Тому в циклі лекцій розглянуть такі питання:

- Як віднайти сили ще раз подивитися на світ поглядом, що прагне краси? 
- Як навчитися помічати красу щоденного життя?
- Що таке краса зустрічі

Цикл лекцій відбуватиметься в Інституті релігійних наук із січня по травень. Він допоможе дітям та їхнім батькам краще усвідомити єдиний шлях спільної роботи, що розкриватиме тему краси – тему, що буде пов’язувати всі заняття в Центрі в цей період.


Водночас кожного нового місяця разом з О. Філоненком розглядатиметься одне слово, яке ставатиме провідником у справі відкриття краси упродовж місяця. Слова місяця організатори лекцій обирали, виходячи з літургійного календаря та християнських свят, які святкують в ці місяці, а також із державного календаря України.

Ці слова:

• ЗУСТРІЧ (лютий)
• ОЧІКУВАННЯ (березень)
• НАДІЯ (квітень)
• ДРУЖБА (травень)

Кожного місяця запланована одна зустріч, яка буде присвячена ключовому слову цього конкретного місяця.

Отже, 4 лютого будуть говорити про КРАСУ та ЗУСТРІЧ.

Адреса: вул. Деревлянська, 13, Інститут релігійних наук, актова зала (поверх 1).

Теги: