На Івано-Франківщині та Запоріжжі священики УПЦ КП освятили медичні закладиУ м. Коломиї Івано-Франківської області та у м. Мелітополі Запорізької області священики Української Православної Церкви Київського Патріархату звершили освячення медичних закладів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

27 січня в Коломийській дитячій лікарні відбулось відкриття оновленого приймального відділення. В урочистому заході взяли участь благочинний Коломийського міського благочиння протоієрей Василь Мізюк, керівник прес-служби Коломийської єпархії ієрей Віталій Козак та ієрей Юрій Кадинський, клірики УПЦ КП.

Після чину освячення протоієрей Василь Мізюк звернувся до присутніх зі словом, в якому побажав головному лікареві та колективу медичного закладу Божої допомоги й успіхів для подальшої плідної праці в лікуванні дітей та передав вітання і молитовне благословення від єпископа Юліана.

Далі слово мали голова Коломийської райадміністрації Любомир Глушков, Коломийський міський Голова Ігор Слюзар, головний лікар Коломийської центральної районної лікарні Ірина Садов’як, головний педіатр департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Лідія Сенюта.

На Запоріжжі 1 лютого настоятель храму святих рівноапостольних Кирила і Мефодія протоієрей Валерій Колесник, на запрошення завідуючого амбулаторією Володимира Бабухи, звершив освячення відділення амбулаторії м. Мелітополя. Священослужитель побажав працівникам лікарні з християнською любов’ю виконувати свою щоденну працю – лікування ближніх.

Теги: