Єпархія УПЦ знову домоглася в суді збереження за собою приміщення, яке міськрада Івано-Франківська хоче віддати дитячому садку6 лютого Вищий господарський суд України задовольнив касаційну скаргу Івано-Франківської єпархії УПЦ (МП), яка вимагає від Івано-Франківської міської ради продовжити оренду приміщення під храм по вул. Чорновола, 6, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.


2 листопада Львівський апеляційний господарський суд виніс рішення, яким задовольнив позовні вимоги виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради у справі про розірвання договору оренди приміщення храму по вул. Чорновола, 6  з Івано-Франківською єпархією УПЦ (МП), тим самим позбавивши єпархію канцелярії, а громаду Преображення Господнього – храму.

Вищий господарський суд України скасував постанову Львівського апеляційного господарського суду від 02.11.2016 року, залишивши в силі рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 02.08.16 року у справі 909/932/15, яким було відмовлено в позові виконкому Івано-Франківської міської ради про розірвання договору оренди  приміщення храму по вул. Чорновола, 6 з Івано-Франківською єпархією УПЦ (МП).

Нещодавно, 24 січня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці у Facebook розмістив повідомлення про те, що «суд задовільнив клопотання щодо виселення церкви з приміщення за адресою Чорновола, 6». Тоді у своєму коментарі прес-служба Івано-Франківської єпархії УПЦ (МП) зазначила, що такі заяви мера передчасні: «У разі задоволення Вищим господарським судом України касаційної скарги Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви буде переглянуто і рішення, що винесене 24 січня».

Приміщення по вул. Чорновола, 6 міськрада Івано-Франківська хоче передати під дитячий садок.

Теги: