Представники релігійної спільноти взяли участь у першому засіданні робочої групи при Мінмолодьспорту з розвитку молодіжної сфери Донбасу8 лютого відбулося перше засідання робочої групи з формування пропозицій щодо розвитку молодіжної сфери, національно-патріотичного виховання на території Донецької та Луганської областей. До діяльності робочої групи вже долучилися представники низки громадських організацій, в т. ч. Громадської ради зі співпраці з церквами при Міністерстві освіти і науки України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Урядовий портал.

У вступному слові заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема розповів про нещодавню поїздку до Донецької області та наголосив на важливості об'єднання зусиль влади і громадськості в напрямі створення нових можливостей, реалізації проектів та ініціатив для дітей та молоді Донеччини і Луганщини.

Учасники зустрічі обговорили можливі формати взаємодії з молодіжним середовищем зазначених регіонів. Зокрема, було наголошено на необхідності розвитку інформаційно-комунікаційного напряму співпраці.

Начальник відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Микола Ляхович поінформував про заходи, які у 2017 році проводитимуться в Донецькій, Луганській областях, а також зазначив, що загалом заплановано понад 60 міжнародних і всеукраїнських національно-патріотичних заходів по всій Україні, до участі в яких залучатимуться діти і молодь з цих регіонів.

Практичним досвідом роботи з молодим поколінням Донецького регіону поділилися з присутніми представники Донецького обласного дитячо-молодіжного центру.

Також під час зустрічі організатори Всеукраїнського молодіжного форуму «Схід – Захід: міжрегіональне партнерство», що відбувався влітку 2016 року в селі Урзуфі, розповіли про плани щодо проведення схожого заходу у 2017 році.

За результатами засідання робочої групи домовлено про формування спільного календарного плану заходів Мінмолодьспорту та інститутів громадянського суспільства, які проводитимуться у 2017 році на території Донецької та Луганської областей.

Фото Facebook

Теги: