Греко-католики зробили енергоаудит громадам баптистів і УПЦ КП6-11 лютого Бюро УГКЦ з питань екології здійснило чергову низку тепловізійних обстежень та енергоаудитів на теренах Київської, Запорізької та Дніпропетровської областей. Особливістю цієї низки енергоаудитів став їх міжконфесійний характер, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Практична екологічна місія розпочалась з Київської архієпархії УГКЦ з Патріаршого Собору Воскресіння Христового та Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ. Окрім того, було обстежено на предмет можливостей підвищення енергоефективності храм Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі (м. Київ), собор Вишгородської Богородиці (м. Вишгород), храм Великомученика Юрія у м. Василькові, а також храм свв. Володимира і Ольги та резиденція у м. Борисполі.

Окрім греко-католицького храму апостолів Петра і Павла у м. Токмаку та храму пророка Іллі с. Снігурівка Запорізької області були здійснені тепловізійні обстеження храму Матері Божої Салетинської та святого Антонія (Римо-Католицької Церкви), Святопокровського храму (УПЦ КП) та громади євангельських християн баптистів у м. Нікополі Дніпропетровської області.

В процесі обстежень практично всіх об’єктів було констатовано необхідність підвищення енергоефективності та зменшення втрат тепла, електроенергії, газу та води.

Теги: