Голова депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» виступив проти проекту щодо всиновлення дітей трансгендерами13 лютого Міністерство охорони здоров’я України в проекті наказу «Про внесення змін до наказу МОЗ  від 20 серпня 2008 року № 479»  запропонувало зменшити перелік захворювань, за наявності яких всиновлення дітей в Україні неможливо, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Відомство  вилучило з цього списку трансгендеризм, транссексуалізм, інші розлади статевої ідентифікації, хворобу Альцгеймера, епілепсію, епілептичний стан, шизофренію, ВІЛ-захворювання, надавши право таким людям всиновлювати дітей

У пояснювальній записці до проекту зазначено, що існуючий перелік захворювань є дискримінаційним та не відповідає Конвенції ООН про захист прав людини і Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні».

Проти ініціативи виступив голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян.

«Це означатиме, що дітей-сиріт, і без того травмованих, бо не мають батьків, будуть виховувати люди з психічними розладами різної складності, трансгендери і транссексуали, що не можуть самі визначитися, якої вони статі. Очевидно, що це травмує і без того слабку психіку дітей та матиме  дуже негативні наслідки для їх виховання та становлення. Такі дітки потребують особливої уваги та духовної підтримки, миру та спокою в сім’ї, а не виховання особами, що можуть не відповідати за свої дії», - каже він.

Обговорення проекту наказу триватиме до 13 березня (включно).

Фото Facebook

Теги: