Відбувся форум за підтримки Київської міської державної адміністрації та Міністерства культури. З привітанням до учасників звернулися представники влади -  директор Департаменту культури КМДА Діана Попова, директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА  Марина Хонда та депутат Київради, голова постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики Вікторія Муха. Привітали Форум також голови Громадських Рад при КМДА Михайло Калініченко та Міністерстві культури Богдан Кожушко.

На Форумі були присутні представники громадських організацій, культурних установ та окремі особистості, які здійснюють діяльність у сфері культури або опікуються питаннями піднесення її рівня в суспільстві.

Окрім презентації культурних проектів, на Форумі обговорювали внесок громадських організацій та представників культури у розвиток морального суспільства, співпрацю громадських організацій та діячів культури у спільних проектах.


Учасники Форуму неодноразово підкреслювали важливість того, щоб Форум мав практичні, прикладні наслідки.
Таким чином, Форум на цьому не завершив свою роботу, а продовжує те, задля чого і був ініційований - визначати спільні шляхи вирішення нагальних питань в сфері культури.

Теги: