Зокрема, у житловому комплексі «Садова гірка», де мешкають найбагатші люди Харкова, на митрополита зареєстровані дві квартири і два паркомісця. Місцеві активісти кажуть, що місцем його проживання є харківський «мікрорайон мільйонерів»: там митрополиту належать три будинки і дві земельні ділянки. За оцінками експертів, ділянка там може коштувати 250-550 тисяч доларів.  

За реєстром, митрополиту належать чотири ділянки — це більш ніж півгектара землі у затишному лісі на узбережжі водосховища, маєток із басейном. Котеджі архієрея розташовані вглибині лісу, але проїзд до них перекритий, тож простим людям ця ділянка лісу тепер недоступна. Згідно з публічною кадастровою картою, ці ділянки йому не належать, а значить, фактично вважаються захопленими.

Загальні цифри свідчать про те, що майно обійшлося владиці Онуфрію від 4,5 до 7,5 мільйона доларів. Разом із рідним братом Яромиром Легким, секретарем тієї ж Харківської єпархії, митрополит заснував фірму «Укрзембудтур», яка виявилася «пустишкою» — жодних ознак діяльності за вказаною адресою немає. У митрополита бізнесу немає, проте автівки у митрополита бізнес-класу є. У власності митрополита і його брата — люксові іномарки. На митрополита Онуфрія, тобто Олега Легкого, зареєстрований Mercedes-Benz S-класу — улюблене авто усіх можновладців, ціни на яке починаються від 45 тисяч доларів.

Його брат Яромир теж користується машиною представницького класу — Mercedes GL 550. Ціна — приблизно 40 тисяч доларів. Саме на цій автівці Яромира Легкого затримували у стані алкогольного сп’яніння. Цю інформацію журналісти ТСН знайшли у реєстрі судових рішень.

Теги: