Під час урочистостей у військовій частині №2269 Олександрії єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп вручив орден УПЦ великомученика Георгія Побідоносця командиру Руслану Яковлєву. У заході також взяв участь голова відділу єпархії з роботи зі Збройними Силами України протоієрей Олександр Шнякін.

В урочистому заході у Львівській частині №3002 Національної гвардії України взяв участь капелан частини, голова відділу зі взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями Львівської єпархії священик Димитрій Бадира. Привітати гвардійців до частини прибули представники обласної та міської влади, представники Польського та Чеського консульств, військові інших підрозділів Збройних сил України.

З благословення єпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая військовослужбовців частині №3059 Кременчука на Полтавщині привітав глава єпархіального відділу із взаємодії зі ЗСУ протоієрей Костянтин Маслов. На заході були присутні міський голова Віталій Малецький, народні депутати України, представники промислових підприємств міста.

На запрошення командування в урочистому заході військової частини №3029 Запоріжжя взяв участь керівник єпархіального відділу по взаємодії зі ЗСУ, НГУ та правоохоронними структурами на території Запорізької єпархії протоієрей Олександр Шиманович. Окрім командування та особового складу частини, на святкуваннях були присутні представники обласної та міської влади, районних адміністрацій міста та області, промислових підприємств Запоріжжя.

Священик від імені митрополита Запорізького і Мелітопольського Луки привітав командування та особовий склад частини зі святом, побажав їм доброго здоров’я, Божого благословення та окропив військовослужбовців святою водою.

24 березня з благословення митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія клірик єпархії взяв участь в урочистій церемонії складання присяги жінками-військовослужбовцями, яка відбулася у Харківському військовому шпиталі. Протоієрей Олег Кучер привітав військових медсестер, побажав їм Божого благословення, на згадку вручив молитвослови православного воїна.

Раніше вихованці Київської духовної академії УПЦ передали допомогу пораненим військовим у столичний госпіталь

Теги: