Експозиція підготовлена отцем Павлом Ферко та Віктором Рембаловичем. Також суттєво їм допомогли у наповненні виставки інші люди, які зібрали та пожертвували матеріали або експонати для виставки.

Тут зібрані отцем Павлом Ферко фотографії, фотокопії, документи, зображення, графіки, книги, молитви, медалі, статті, листівки, магніти, вишиті ікони (українська вишивка або бісер), вірші та пісні для ілюстрації великого значення образу, який був тричі коронований Папськими коронами та зник безвісти у 1941 році, але був намальований у новій версії у 1991 році. Копії його можна знайти у Польщі, Україні, Білорусі, Росії, Казахстану та Італії (католицькі та православні церкви, а також музеї і приватні будинки).
Історію головної католицької святині України представлено в бердичівському костелі

Останнім часом було написано дві праці про культ ікон та пастирське служіння в санктуарії Матері Божої Бердичівської, а також виданий історичний альбом. Культ Матері Божої відроджується і Бердичівський санктуарії у 2011 році за рішенням католицького єпископату України був оголошений Всеукраїнським санктуарієм Матері Божої святого скапулярію.

Організатори запрошують бажаючих відвідати та переглянути виставку, щоб більш детальніше пізнати історію та сьогодення головної католицької святині України.

Теги: