21 квітня керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ КП владика Симеон разом з головою обласної ради Глібом Пригуновим, медиками лікарні ім. Мечнікова та духовенством привітали малечу зі святом Великодня у спеціалізованому Будинку дитини та передали гостинці з нагоди свята.

В цьому закладі живуть діти від народження до 4-х років. Наразі тут лікуються та виховуються 100 дітей – більшість із певними патологіями: щелепно-лицевою, ураженнями центральної нервової системи, народжені від ВІЛ – інфікованих батьків та інші. За словами керівника мед закладу, понад 50% дітей всиновлюються, але решта відправляється до інших дитячих будинків.

20 квітня в актовій залі Сумського єпархіального управління УПЦ (МП) відбулося оголошення результатів збору пожертв для лікування онкохворих дітей у рамках акції «До Світлого дня – світлі вчинки». Цього року було зібрано 784 892 грн.

Єпископ УПЦ КП відвідав з подарунками будинок дитини, а Сумська єпархія УПЦ (МП) зібрала 800 тис. грн для онкохворих дітей

У подальшому ці кошти будуть використані на лікарські препарати та передані до відділення онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні для лікування дітей.

Теги: