На кожному блокпосту благочинний Ізюмського округу протоієрей Богдан Думіндяк, настоятель Хрестовоздвиженського храму міста, та клірик храму протоієрей Олександр Панасенко звершували молебні про мир в Україні.

Шлях проходив через Слов’янськ, Бахмут, Світлодарськ та Попасну.  Зокрема, у Світлодарську  священики звершили молебень у розташуванні медроти 53-ї бригади Збройних Сил України, у Попасній – у місці військової служби батальйону імені генерала Кульчинського.

Після богослужінь на передовій протоієрей Богдан окроплював підрозділи святою водою, звершив освячення транспортних засобів, благословив військових та передав їм гуманітарну допомогу, зібрану парафіянами храмів міста Ізюма та села Кам’янки.

20 травня, з благословіння архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, голова військового відділу єпархії протоієрей Ігор Білак разом із волонтерами доставив гуманітарну допомогу військовим АТО на передову у Станицю Луганську. Після спілкування із військовослужбовцями отець Ігор благословив кожного святою іконою та запевнив, що у Мукачівській єпархії постійно підносяться молитви за військових та мир в Україні.

Теги: