Учасники Всеукраїнської ходи пройшли по вул. Володимирській через Софійську площу до Маріїнського парку з закликами поважати та захищати сімейні цінності. Активісти зазначали, що мета такого заходу - привернути увагу суспільства до проблем сирітства, захисту життя ненароджених дітей та підтримка традиційної родини як союзу чоловіка і жінки. Про ці проблеми сучасного суспільства черговий раз нагадала Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій у відкритому зверненні, яке було поширене напередодні.

Участь у заході взяв народний депутат України, голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України»  Павло Унгурян. Це депутатське об’єднання відомо тим, що вже протягом  багатьох років відстоює у парламенті та у законотворчій сфері духовні, патріотичні, сімейні та моральні цінності.

«Останнім часом  через медіа та різні законопроекти поширюються  ідеї про те, що людина може на власний розсуд ідентифікувати себе з певним  гендером, вступати в одностатеві відносини, розпоряджатися життям своєї ще ненародженої дитини тощо, - розповів Павло Унгурян. - Все це руйнує задум Творця, суперечить людській природі та несе загрозу духовним, сімейним цінностям в суспільстві. Ми вийшли на вулиці Києва, щоб показати важливість традиційного інституту  шлюбу та здорових взаємовідносин в нашій країні».

До акції долучилися представники різних конфесій, ієрархи Церков, священнослужителі, пастори, активісти просімейних організацій та рухів на захист життя.

Теги: