"Вперше ми організовуємо танцювальний вечір влітку! І який це буде вечір... Сповнений джазу, відтворений у жанрі голівудського мюзиклу, проникнутий нотками романтики! Наш танцювальний вечір буде проведений у настрої оскароносного фільму "La La LAND". Якщо ви ще не дивилися - радимо негайно виправити це упущення! Проте перегляд данного фільму не є обов`язковою умовою, щоб потрапити на подію). А для того, щоб прийти на танцювальний вечір і відчути себе справжньою кінозіркою треба... Заздалегідь зареєструватися", — запрошують православну молодь організатори вечірки.

Реєстрація відкрита за посиланням https://goo.gl/forms/4aN9siS8BZKUlN6j2. Організатори просять потенційних учасників підібрати відповідне вбрання (дресс-код — cocktail attire).

Напередодні у галереї "Соборна" (Київ, Залізничне шосе, 3) також мав відбутися підготовчий майстер-клас.

«Ла-Ла Ленд» (англ. La La Land) — американський фільм-мюзикл про історію кохання джазового піаніста та молодої акторки, які зустрічаються на шляху до власних мрій. Назва стрічки посилається на прізвисько Лос-Анджелеса, а також є американським евфемізмом для позначення стану людини, відірваної від реальності («відхід від жорстокої реальності в країну мрій і фантазій»).

Теги: