З метою підтримки місіонерів та оснащення їх у служінні кілька років поспіль Фонд допомагає у навчальному процесі Українській баптистській теологічній семінарії.

У головному офісі братства ЄХБ пройшло дві зустрічі представників Фонду з керівництвом Союзу. Обговорювалися питання щодо налагоджування партнерських довготривалих відносин задля розвитку місіонерського служіння в Україні.

Ідея про співпрацю виникла ще півроку тому, коли для знайомства і перемовин до канцелярії приїхав виконавчий директор Фонду Грег Морроу.

Під час сьогоднішніх зустрічей гостей познайомили з баченням Союзу і окреслили три ключеві сфери співпраці: благовістя і організація нових церков; пасторський напрям; соціальні проекти.

«Наше багатство − це люди в нашій країні, обдаровані, здібні, оптимістично налаштовані, − зазначив Ігор Бандура, перший заступник голови Союзу ЄХБ. − У церквах багато тих, хто не дивлячись на складну ситуацію в Україні, хоче служити. Прагне зробити щось добре для Царства Божого. Наш обов’язок − вкладати у людей. Це те, що ми хочемо робити більш за все. І в цьому ми знайшли спільну точку дотику з іноземними гостями».

Учасники зустрічі домовились розважати і молитися за подальшу співпрацю, аби згодом напрацювати конкретні кроки, механізми, проекти, які будуть разом втілювати.

Представники Фонду мали зустрічі з організаторами нових церков і взяли участь у богослужіннях київських церков «Преображення», «Відродження» і «Божий дизайн».

Теги: