Уже четвертий рік поспіль діти військовослужбовців ВМС та ВСП ЗСУ відпочивають у Затоці на Одещині під духовною опікою військових капеланів УГКЦ.

Координатором табору був о. Олександр Смеречинський, військово-морський капелан УГКЦ. Цього року у двох заїздах табору взяло участь 111 дітей наших військових.

Опікувалися учасниками табору семінаристи з Київської, Львівської і Дрогобицької духовних семінарій, сестри Воплоченого Слова та аніматори з Одеського екзархату. Вони організовували для дітей змагання, квести, конкурси та концерти, наповнювали кожен день відпочинку патріотичною та спортивною тематикою.

На завершення літнього табору дітей відвідав о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту ПК УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. «Організовуючи такі відпочинкові табори, ми засвідчуємо, що покликом військового капелана є бути поруч не тільки з військовослужбовцями, а й із їхніми дітьми, – розповідає о. Любомир. – Тож військові, які захищають нашу країну, відчувають надійний тил, бо знають, що їхні сім’ї, їхні діти є під надійною опікою!”

Наступні відпочинкові табори для дітей військовослужбовців та учасників АТО відбудуться в Карпатах. Дати проведення: 18 – 27 липня – християнський військово-вишкільний табір «Захисник» (для дітей віком 14-18 років), 2 – 12 серпня – творчий християнський табір «Art Area 2017» (контакти: 068 95 30 696).

Теги: