Звертаючись до присутніх правоохоронців, священик закликав усіх постійно працювати над самовдосконаленням та збагачувати себе скарбами, які береже Церква.

Того ж дня, з благословення митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела, благочинний храмів Одеської єпархії протоієрей Павел Поліщук взяв участь у міських урочистостях з нагоди 76-ї річниці з дня початку героїчної оборони Одеси в ході Великої Вітчизняної війни та 2-ї річниці з дня створення Національної поліції України.

У Харкові, з благословення правлячого архієрея, ключар Свято-Благовіщенського кафедрального собору протоієрей Йосип Денькович взяв участь в урочистих заходах, приурочених до професійного свята – Дня Національної поліції України.

Клірики Мукачівської єпархії, на запрошення начальника Мукачівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області полковника Василя Рябінчака та з благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, звершили молебень у каплиці на честь святого Архістратига Михаїла, що діє при закладі.

Молебень очолив благочинний м. Мукачева протоієрей Петро Лях. Він привітав усіх присутніх працівників Мукачівського відділу поліції з професійним святом, побажавши рясних Божих благословень у роботі.

Усім правоохоронцям були подаровані ікони Божої Матері з благословенням предстоятеля Української Православної Церкви.

4 серпня, на запрошення керівництва Лебединського райвідділу поліції та з благословення архієпископа Сумського та Охтирського Євлогія, благочинний Лебединського церковного округу протоієрей Роман Андрухів привітав правоохоронців з професійним  святом. Отець Роман  передав благословення та найкращі побажання від правлячого архієрея, подякував працівникам поліції за жертовну та небезпечну працю, побажав Божої допомоги та покровительства Богородиці.

Теги: