Під час нагородження військовослужбовців владика Епіфаній передав кожному у подарунок книгу про таїнство людської природи.

Усі нагородженні військовослужбовці є членами Київської міської спілки ветеранів АТО Деснянського району м. Києва.

Патріарший намісник подякував українським захисникам за їх жертовність і відданість Батьківщині, і запевнив, що УПЦ Київського Патріархату завжди була, є і буде міцною духовною опорою для української армії.

На врученні церковних нагород був також присутній головний капелан Державної прикордонної служби України, настоятель Свято-Миколаївської парафії УПЦ КП с. Хотів Києво-Святошинського благочиння Переяслав-Хмельницької єпархії свящ. Михаїл Предко.

Того ж дня в синодальній залі Київської Патріархії патріарх Філарет зустрівся з прокурором міста Києва Романом Говдою.

У зустрічі також взяли участь настоятель Малої Софії прот. Петро Ладвинтович та заслужений журналіст України Юрій Дорошенко.

За заслуги перед Українською Церквою, відродження духовності в державі та до Дня захисника України глава УПЦ КП нагородив Романа Говду орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня. Патріарх Філарет побажав йому, щоб Господь й надалі дарував мудрості та сил трудитися на благо держави.

УПЦ КП нагородила групу військових і столичного прокурора

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо стану та перспектив розвитку державно-церковних відносин. Також патріарх Філарет зазначив, що Церква Київського Патріархату допомагала й допомагає українській армії:

"Коли розпочалася ця агресивна війна, то наша Церква закликала всіх допомагати армії. Ви знаєте до якого стану армію довели за часів Януковича, вона була дуже слабкою, а зараз завдяки Президенту, Верховній Раді та Уряду армія стала міцною і навіть міністри оборони, які були присутні на урочистостях з нагоди Дня Незалежності України, позитивно відгукувалися про неї. Наші священнослужителі, капелани, допомагають військовослужбовцям, щоб вони були мужніми й не падали духом" – сказав Патріарх.

Прокурор міста Києва подякував предстоятелю Київського Патріархату за відзнаку та спілкування. Наприкінці зустрічі патріарх Філарет подарував гостеві нові друковані видання Київської Патріархії.

Теги: