На заході були присутні голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, голова  Рівненської обласної ради Микола Драганчук, народний депутат і голова Центрального оргкомітету R500 Павло Унгурян, представники релігійних конфесій, що діють на Рівненщині, воїни АТО, ректори університетів, підприємці.  

В  цілому понад 100 осіб дякували Богу за рідну Україну і просили для неї кращої долі, а також благословення для представників  влади, щоб мали мудрості ухвалювати правильні управлінські рішення.

«Молитовний сніданок -- це нагода спільно обговорити важливі та болючі теми підтримки військових та ветеранів АТО, виховання молоді на засадах духовності. Переконаний, що спільна молитва сприятиме духовному єднанню й порозумінню провідних політиків Рівненщини», -- зазначив Олексій Муляренко.

У Рівному місцева влада і християни провели перший молитовний сніданок

Важливу роль цієї події підкреслив народний депутат Павло Унгурян: «Молитовні сніданки об’єднують управлінців різних політичних сил навколо духовних та біблійних істин. І Слава Богу, що  сьогодні така традиція започаткована на Рівненщині».

Він також закликав місцевих депутатів та управлінців окрім проведення урочистих сніданків займатися послідовним вивченням Святого Письма як запоруки успіхів в щоденній роботі.

Варто зазначити, що молитовні сніданки по всій країні координує парламентське Міжфракційне депутатське об’єднання «За духовність, моральність і здоров’я України».

Теги: