Курсанти Харківського національного університеті Повітряних Сил ім. Кожедуба завершили навчання із досвідом керування бойовими літаками і вертольотами:17 випускників ще під час навчання в Харкові здобули кваліфікацію військового льотчика третього класу, 12 лейтенантів здобули золоту медаль чи диплом із відзнакою.

Привітати випускників зі святом прибули єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, ієрарх УПЦ КП, командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов та командувач Національної гвардії штату Каліфорнія США генерал-майор Девид Болдуін.

Владика Митрофан благословив молодих лейтенантів на ратну працю: «Військова служба – нелегка і відповідальна. Бажаю, щоб ви зміцнилися духовно та тілесно, а набуті досвід і знання стали вам у пригоді в майбутньому. Бажаю зустріти вірних і надійних друзів, із честю та гідністю виконувати свій військовий обов'язок. Закликаю на вас Боже благословення та бажаю благодаті».

5 грудня, напередодні Дня збройних сил України, з благословення архієпископа Сєверодонецького і Старобільського Никодима, прес-секретар місцевої єпархії УПЦ (МП) ієромонах Мелетій (Шаповалов) відвідав військовий госпіталь в Сєверодонецьку.

Єпископ УПЦ КП у Харкові благословив випускників військового університету, а у Сєверодонецьку священик УПЦ (МП) відвідав військовий госпіталь

Священик привітав зі святом медиків і пацієнтів закладу і зазначив, що служба лікарів настількі ж важлива, як і військових на фронті, оскільки вони рятують життя тих, хто захищає кордони: «Бажаю гідно нести свою службу і як можна рідше брати в руки зброю. Божого благословення і заступництва Пресвятої Богородиці. Нехай на нашій землі запанує мир!».

З нагоди свята отець Мелетій подарував колективу і пацієнтам госпіталю ікону.

Теги: