У своєму зверненні до військових архієрей привітав всіх зі святом, нагадав про велике і почесне звання бути захисником Батьківщини та благословив військовослужбовців.

Кількома днями раніше, з благословення митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, ієрарха УПЦ (МП), у Палаці культури і творчості м. Горішні Плавні відбувся благодійний концерт «Улюблені оперні арії, романси і пісні» викладача вокалу Полтавської місіонерської духовної семінарії (ПМДС) Віти Вікторівни Гажали. Організатором заходу виступив Відділ культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради за підтримки міського голови.

Під час благодійного концерту відбувся збір коштів для 59-го військового мобільного шпиталю Збройних Сил України м. Сєверодонецька, духовну опіку якого здійснюють клірики Сєверодонецької єпархії УПЦ (МП).

З вітальним словом до присутніх у залі звернувся віце-ректор ПМДС єпископ Новосанжарський Веніамін.

Крім того, 21 березня у Луцьку голова єпархіального відділу у справах сім’ї Волинської єпархії УПЦ (МП) протоієрей Петро Базюк відслужив панахиду про упокій лучанина Віктора Мандзика, який загинув у зоні проведення АТО у місті Волноваха Донецької області три роки тому.  

У ці ж дні настоятель парафії Успіння Божої Матері УПЦ (МП) села Морозівка Баришівського району Київської області протоієрей Миколай Брега передав черговий транш благодійної допомоги українським воїнам на схід України.

Теги: