Документом пропонується з нагоди свята "провести в закладах освіти комплексні заходи (уроки, виховні години, фестивалі, конкурси тощо), спрямовані на формування сімейних цінностей: сприяти розвитку у закладах освіти сімейних клубів, центрів сімейної культури, батьківських академій з метою надання соціально-психологічної допомоги у виконанні батьківських обов'язків, підвищення ефективності батьківства; продовжити роботу з впровадження у закладах середньої освіти навчальних програм, присвячених підготовці учнів старших класів до відповідального батьківства і материнства".

Для реалізації зазначеного міністерство рекомендує "налагодити відповідну співпрацю з зацікавленою батьківською спільннотою та громадськістю".

Документ підписано заступником міністра Павлом Хобзеєм.

Урядовці разом з громадськістю готують святкування Міжнародного дня сім'ї

Крім того, 17 квітня о 12:00 у у Верховній Раді України відкриється виставка дитячих малюнків учасників Всеукраїнського конкурсу "Щаслива дитина - квітуча Україна", за підтримки народного депутата України Олександра Горбунова. Всеукраїнський конкурс проводився третій рік поспіль. На конкурс було надіслано 1331 роботи з 44 населених пунктів України. Виставка малюнків вже експонувалися в Америці, Англії, Китаї, Німеччині та інших країнах. Організатор експозиції - галерея "Єлисаветград". В якості винагород за участь в конкурсі діти отримують картини професійних художників. Таким чином організатори заохочують дітей до занять художньою творчістю. Конкурс існує на благодійних засадах.

Також офіційно розпочато підготовку до проведення фестивалю «Всі разом — за сім`ю!» у Києві. Подія відбудеться 9-10 червня на Поштовій площі столиці. Організатором фестивалю є громадська організація «Всі разом!» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, а також Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

Формат фестивалю передбачає програму з трьох блоків:

    локації сімейного сервісу по всій територій Поштової площі;
    денна програма на сцені для дітей і підлітків;
    вечірня шоу-програма і гала-концерт концерт для молоді та сімей.

На святі також відбудеться нагородження родин у різних категоріях. На дітей очікує спеціальна окрема програма із подарунками та призами. Родзинкою денної програми стане участь спеціалізованої техніки ДСНС та навчання дітей навичкам безпеки. А ввечері відвідувачів фестивалю чекатимуть виступи відомих артистів.

Організатори заохочують просімейні громадські організації, приватні ініціативи, корпоративний сектор долучатися до участі у фестивалі.

Теги: