Групу паломників супроводжували заступник міського голови Бєліков К. А., глава Комітету солдатських матерів «Криворіжжя» Король Н. А., голова Місіонерського відділу Криворізької єпархії, настоятель храму Ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих», присвяченого подвигу героїв-інтернаціоналістів, протоієрей Анатолій Бондар.

«Під час паломницької поїздки солдатські матері і вдови загиблих отримали розраду у своїй скорботі і величезну духовну радість від дотику до великих святинь», — зазначають організатори.

Відразу по прибуттю в Свято-Успенську Почаївську лавру група паломників вклонилася місцевим святиням. Учні Почаївської семінарії провели екскурсію й ознайомили гостей з історією лаври та її святинь.

Цього ж дня, разом з ченцями обителі, криворізькі паломники помолилися за панахидою про упокій воїнів-земляків, які загинули на сході України.

У наступні дні криворіжці взяли участь в богослужіннях, відвідали святе джерело Праведної Анни. На зворотному шляху прочани вклонилися святиням Свято-Духівського чоловічого монастиря.

Теги: