У форумі візьмуть участь представники від УГКЦ та РКЦ, протестантських, мусульманських та єврейських спільнот, представники Львівської обласної та районних адміністрацій, члени громадських організацій, науковці, освітяни, просімейні активісти та волонтери.
 
Програма заходу передбачає доповіді провідних спеціалістів та дискусії у тематичних секціях. Основні теми дискусій: законодавчі ініціативи стосовно сімейної політики, потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї, виклики та завдання сучасної молоді, жіноче лідерство в контексті розвитку інституту сім’ї, сексуальна освіта в школах,  досвід громадських організацій підтримки сімей в умовах військового конфлікту, зокрема, сімей переселенців зі сходу та Криму, "гендерна ідеологія" та інше.

Форум ініціювала громадська організація "Платформа розвитку стосунків" за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації та організовується у співпраці з Українським католицьким університетом, Комісією УГКЦ у справах родини, Львівською архідієцезією Римо-Католицької Церкви, представниками міських та обласних громадських організацій.

Найближчим часом організатори оприлюднять докладну програму форуму та імена ключових доповідачів.
 
Реєстрація для участі: goo.gl/9shcuU

Контактний телефон: 067 77 62 930. Електронна пошта: platorost@gmail.com

Теги: