У жовтні 2008 р. відповідно до наказу МОН від 20.10.2008 р. № 941 та за ініціативою Церков і релігійних організацій України було утворено Громадську раду з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при МОН України з метою сприяння всебічному забезпеченню свободи совісті та подальшої гармонізації державно-конфесійних відносин в галузі освіти, підтримання постійного діалогу із Церквами та релігійними організаціями, більш  ефективного  використання  їхнього  потенціалу  у виховному процесі. 23 грудня 2008 р. відбулося перше засідання Громадської ради.

Таким чином нинішнього  року Громадська рада з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при МОН України  відзначає 10-річчя своєї роботи.

"За ці роки діяльність Громадської ради засвідчила її високу ефективність, що має вагомий результат для подальшої гармонізації державно-конфесійних відносин у сфері освіти", - йдеться у повідомленні організаторів урочистого заходу.

Урочисту засідання Громадської ради за участю міністра освіти і науки України Л. Гриневич та членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди 10-річчя діяльності Громадської ради відбудеться 12 листопада 2018 р. о 14.00 у залі колегії МОН.

Фото facebook

Теги: