Привітати церкву-ювілярку приїхали віряни не тільки із двох її дочірніх церков, але й з ближніх та дальніх населених пунктів, представники місцевої інтелігенції. Доброзичливі відгуки про громаду пролунали з вуст директорки звіздівської загальноосвітньої школи, вірян інших конфесій, які прийшли на святкування.

У просторому Домі молитви зібралося близько п’ятисот людей. Співав хор, виступала молодь та діти. Прозвучало пророче слово про те, що на Україну чекає велике духовне пробудження.

Привітав членів церкви із 100-річним ювілеєм старший пресвітер Рівненщини Олександр Коток. Ще один гість, який приїхав із Києва, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, поділився словом та повів  присутніх у молитві подяки.

Михайло Паночко говорив про вплив Божого слова на такі країни, як Бразилія, Китай, Чилі і Південна Корея. «Як колись церкву у Звіздівці, так само сьогодні Євангеліє піднімає цілі країни, які переживають потужний вплив Божого Слова», –  зауважив старший єпископ.  Він також поінформував, що сьогодні на Земній кулі мешкає близько двох мільярдів людей, які називають себе християнами: більш як 200 мільйонів – православні, понад 800 мільйонів – протестанти та близько 1  мільярда – католики. Євангельські християни за статистикою є однією з деномінацій, що зростають найбільш стрімко.

«Перед людиною є лише дві дороги – жити по правді, або жити не по правді, третього (нейтралітету) немає», – підкреслив спікер і запропонував  перевірити себе у практичній площині, на виконання заповідей Божих: діти, слухайтеся ваших батьків; дружини, коріться своїм чоловікам як Господу; чоловіки, любіть жінок; пастори, не пануйте над насліддям Божим, шануйте всіх…

Під час святкового служіння здійснили молитву за дітей та дякували Господу за врожай, який вродила звіздівска земля.

Теги: