Заняття розраховані на школярів і студентів, взяти участь в них запрошують освітні установи Дніпра, області та інших регіонів України, які можуть домовитися про проведення таких тематичних занять в Єврейському музеї.

Заняття проводяться на базі розділу постійної експозиції музею «Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні», присвяченій цій трагічній сторінці української та світової історії. (Цей розділ експозиції було відкрито у вересні 2016 року в співпраці з провідними дослідницькими центру вивчення Голодомору - «Українським центром досліджень Голодомору» (Київ), Holodomor Research and Education Consortium (HREC) (Канада) та іншими).

Заняття має тривалість до 40 хвилин, його проводять наукові співробітники Музею, безпосередні творці цього розділу експозиції.

В офіційній інформації, поширюваної Музеєм, йдеться: «Протягом заняття учні та студенти зможуть дізнатися про причини, перебіг та наслідки Голодомору; зрозуміти унікальність цього геноциду порівняно із трагедіями голоду 1920 – 1921 рр. або 1946 р; познайомитись із історією «невідомих голодів» 1920-х рр. та багато іншого».

Попередній запис груп для участі в заняттях за телефонами: (050) 452 21 63, (056) 717 70 16.

Теги: