Духівниками прощі були капелани – отець Юрій Балух та брат Роман Ментух. Цього року участь у паломництві взяли 45 курсантів академії, серед яких учасники АТО та ООС. Паломницво відбулося за підтримки Центру військового капеланства Львівської архиєпархії.

Варто зазначити, що в Гошеві, в монастирі сестер Пресвятої родини, відбулися нічні чування за Україну. Прочани висловили щиру вдячність сестрам за те, що щороку радо та гостинно приймають курсантів у своєму домі.

На завершення учасники духовно-пізнавальної мандрівки побували на Закарпатті, де відвідали замок Паланок, що в Мукачеві, а також побували у селі Верхня Грабівниця, де знаходиться бункер Лінії Арпади.

Крім того, 12 листопада військові капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Степан Сус та о. Тарас Михальчук, взяли участь у церемонії передачі повноважень в рамках «Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна (JMTG-U)», а також дні пам’яті військовослужбовців, що полягли на полях Першої світової війни.

А 2 листопада військовий капелан зі Стрийської єпархії УГКЦ о. Юрій Лесишин отримав подячний лист від командування та особового складу військової частини А2847 Зенітно-ракетного Теребовлянського полку, який виконує навчально-бойові завдання в зоні ООС. Військове командування висловило подяку священникові за активну громадянську позицію, патріотизм, душпастирську опіку, надання волонтерської допомоги та підтримку високого морального духу наших воїнів.

Теги: