18 жовтня служіння у Садгорі проводили діти, які представили подячну програму. Присутніх гостей було близько двохсот чоловік. Роздумами над Словом Божим поділився пастор Василь Лавренюк.

На ранковому 19 жовтня богослужінні були присутні близько 300 людей. Серед гостей були шість пасторів, які свого часу звершували служіння в Садгірській громаді. З духовними настановами до зібрання  звернувся президент Буковинської конференції Іван Завадюк.

У суботу ввечері молодь громади Садгора провела духовну програму, під час якої  згадували історію громади, звучали псалми у виконанні місцевих колективів, а також гостей зі Стрілецького-Кута, Лужан, Мамаївців, Чернівців. На цьому богослужінні було присутні 500 людей.

А 13 жовтня перша церква євангельських християн-баптистів м. Кременчук Полтавської області відсвяткувала свій 120-річний ювілей. Цього дня церкву вітали Валерій Антонюк, голова Союзу ЄХБ, Олег Овсій, голова Полтавського ООЦ ЄХБ, його заступник Іван Бунцев та інші служителі Братства.

Громада адвентистів святкує 85-річчя у Чернівцях, а баптисти – 120-річчя у Кременчуці

Пастор місцевої церкви Юрій Бражник розповів ключові історичні факти про те, як формувалася громада, історія якої почалося у 1899 році. Згодом тут народилася церква. Відтоді брати з Єлисаветграда (Кропивницький) почали активно відвідувати Кременчуцьку церкву, підтримуючи її своїм служінням. Непростим був шлях віруючих у часи радянських гонінь і переслідувань.

У 1990 році був зданий в експлуатацію та освячений новий дім молитви, що по вул. Ростовська 13. За цією адресою богослужіння проводять до цього дня.

На сьогоднішній день Кременчуцька громада налічує 260 осіб й активно звершує служіння.

Також 20 жовтня відбулося святкування 40-річчя Першої броварської церкви євангельських-християн баптистів на Київщині.

Теги: