Religion.in.ua > Україна > Ректор Ужгородської богословської академії очолив атестаційну комісію богословського факультету Пряшівського університету (Словаччина)

Ректор Ужгородської богословської академії очолив атестаційну комісію богословського факультету Пряшівського університету (Словаччина)


28 10 2011
26 жовтня з благословення Предстоятеля УПЦ (МП) митрополита Київського і всієї України Володимира ректор Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету професор, завідувач кафедрою державного та канонічного права, професор, архімандрит Віктор (Бедь) взяв участь у засіданні атестаційної комісії з присвоєння вчених звань доцента православного богословського факультету Пряшівського університету (Словаччина) та очолив її на запрошення словацької сторони.

Ректор Ужгородської богословської академії очолив атестаційну комісію богословського факультету Пряшівського університету (Словаччина)26 жовтня з благословення Предстоятеля УПЦ (МП) митрополита Київського і всієї України Володимира ректор Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету професор, завідувач кафедрою державного та канонічного права, професор, архімандрит Віктор (Бедь) взяв участь у засіданні атестаційної комісії з присвоєння вчених звань доцента православного богословського факультету Пряшівського університету (Словаччина) та очолив її на запрошення словацької сторони.

Як повідомляє прес-служба УУБАКаУ, до участі в роботі атестаційної комісії було запрошено як офіційного опонента кандидатів на здобуття вченого звання доцента також проректора з міжнародних богословсько-церковних відносин, завідувача кафедри практичного богослов'я, церковного мистецтва та співу УУБА-КаУ професора, архімандрита Василія (Садварій).

Під час перебування на православному богословському факультеті Пряшівського університету науковці УУБА-КаУ провели робочі зустрічі з питань міжнародної освітньо-наукової співпраці з Предстоятелем Православної Церкви Чеських земель і Словаччини митрополитом Христофором, проректором Пряшівського університету професором Петром Коніа, деканом факультету професором Яном Шафіним, деканом Густського факультету Карлового університету в Празі професором Яном Лашеком та іншими. Сторони засвідчили повагу один до одного та домовились про подальшу міжнародну співпрацю.

Під час зустрічі митрополит Христофор передав найтепліші вітання та побажання найшвидшого одужання Предстоятелю Української Православної Церкви та висловив бажання у короткий час відвідати Ужгородську українську богословську академію і Карпатський університет найближчим часом з архіпастирським візитом.






Повернутися назад