Religion.in.ua > Україна > Інститут лідерства та управління Українського католицького університету відкрив програму Управління неприбутковими організаціями

Інститут лідерства та управління Українського католицького університету відкрив програму Управління неприбутковими організаціями


2 11 2011
Громадські організації змінюють Україну вже сьогодні – це зміна правил життя, якості послуг, а головне – зміна людини. Вони мотивують суспільство, студентів, політичну, наукову еліту бути активними. Саме у громадських організаціях закладений ключ до зміни цього суспільства. Таку думку висловила народний депутат України, активна громадська діячка Леся Оробець минулого тижня в УКУ під час лекції «Ефективні громадські організації як ключовий фактор системних змін в Україні» з нагоди урочистого відкриття програми Управління неприбутковими організаціями Інституту лідерства та управління УКУ

Інститут лідерства та управління Українського католицького університету відкрив програму Управління неприбутковими організаціямиГромадські організації змінюють Україну вже сьогодні – це зміна правил життя, якості послуг, а головне – зміна людини. Вони мотивують суспільство, студентів, політичну, наукову еліту бути активними. Саме у громадських організаціях закладений ключ до зміни цього суспільства. Таку думку висловила народний депутат України, активна громадська діячка Леся Оробець минулого тижня в УКУ під час лекції «Ефективні громадські організації як ключовий фактор системних змін в Україні» з нагоди урочистого відкриття програми Управління неприбутковими організаціями Інституту лідерства та управління УКУ. Про це інформує РІСУ з посиланням на прес-службу УКУ.

За словами Лесі Оробець, сьогодні масові спротиви в Україні – це чи не єдиний спосіб достукатися до влади. «Але часто у нас не вистачає сил на системну структурну роботу. Якщо за масовими заходами не стоятиме постійна структурна робота, то вони приречені на поразку. Єдина можливість простояти владі – системно, структурно та масово! У той момент, коли влада починає нас боятися, а не ми влади, щось змінюється», – наголосила громадська діячка.  

Як приклад Леся Оробець навела «Майдан підприємців», який був наймасовішим зібранням від часів Помаранчевої революції. Але саме через відсутність системності та неможливості запропонувати альтернативу підприємці програли: «Треба запропонувати розумну альтернативу, добитися її прийняття і слідкувати за її виконанням. До такої акції треба готуватися заздалегідь», – вважає нардеп.   

Вітаючи студентів, проректор УКУ Володимир Турчиновський наголосив, що програма Управління неприбутковими організаціями дуже цінна для Університету. «Головні зміни, які трансформують цю країну, мають відбутися у сфері бізнесу та управлінні неприбутковими організаціями. Для Українського католицького університету важливо крок за кроком будувати простір довіри в Україні, виховувати вільних людей, бо лише вільні люди можуть починати руйнувати скорумповану систему. Ми будуємо наші програми у двох вимірах – навколо пошанування гідності кожної людини та навколо служіння іншим».

Цього року на сертифікатній програмі Управління неприбутковими організаціями ІЛУ навчатиметься 25 студентів – представників громадських організацій з Криму, Києва, Дніпропетровська, Львова та інших міст України: «Навчання складатиметься з трьох модулів, окрім того будуть відкриті лекції та семінари, – розповіла керівник програми Наталя Мисула. – Також студенти повинні розробити бізнес-план, найкращі проекти профінансують. Ми також створили ресурсний центр, який дає можливість отримувати інформацію, ділитися досвідом».


Інститут лідерства та управління УКУ має на меті формувати громадянське суспільство через навчання та виховання християнських провідників та лідерів неприбуткового сектору України на засадах моральних принципів через поєднання прикладних знань, практичних вмінь та потенціалу особистості, керуючись міжнародними стандартами.


Повернутися назад