Religion.in.ua > Україна > Донецький митрополит Іларіон на власні очі переконався, що з Предстоятелем УПЦ все гаразд

Донецький митрополит Іларіон на власні очі переконався, що з Предстоятелем УПЦ все гаразд


16 12 2011
У четвер, 15 грудня, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон (Шукало) у супроводі секретаря Предстоятеля Української Православної Церкви (Московський Патріархат) архієпископа Олександра (Драбинка) відвідав блаженнішого митрополита Володимира (Сабодана) в лікарні, повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Донецький митрополит Іларіон на власні очі переконався, що з Предстоятелем УПЦ все гараздУ четвер, 15 грудня, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон (Шукало) у супроводі секретаря Предстоятеля Української Православної Церкви (Московський Патріархат) архієпископа Олександра (Драбинка) відвідав блаженнішого митрополита Володимира (Сабодана) в лікарні, повідомляє офіційний сайт УПЦ.

«Останній раз ми зустрічалися з Блаженнішим Владикою в день його народження 23 листопада, – зазначив митрополит Іларіон. – Сьогодні я на власні очі побачив, що стан його здоров’я ще покращився. Блаженніший сидів і розмовляв зі мною. Весь Донбас і вся Церква молиться за нашого Предстоятеля, щоб Господь «воздвиг его от одра болезни». Ми сподіваємося, що Різдво Христове Блаженніший зустрічатиме вже не в лікарняній палаті».

В цей день митрополит Володимир причастився святих Христових Тайн.

Владику Іларіона називають одним із можливих наступників митрополита Володимира на посаді Предстоятеля УПЦ (МП).

Щорік наприкінці грудня у Києві проходить розширене звітне засідання Священного Синоду УПЦ за участю єпископату і керівників Синодальних відділів. Чи відбудеться розширене засідання Св. Синоду УПЦ в поточному році, сказати важко з огляду на стан здоров’я Предстоятеля УПЦ митрополита Володимира. Втім, митрополит Одеський Агафангел (Саввін) уже оголосив себе "Первенствующим членом" Синоду, тому можліві різні комбінації проведення засідання Синоду без участі глави УПЦ.


Повернутися назад