Religion.in.ua > Україна > НОВИНКА: книга історика Сергія Єкельчика "Українофіли: світ українських патріотів другої половини ХІХ століття" (Київ, 2010)
НОВИНКА: книга історика Сергія Єкельчика "Українофіли: світ українських патріотів другої половини ХІХ століття" (Київ, 2010)8 02 2012 |
|
Нова книжка відомого канадського історика Сергія Єкельчика розповідає про те, як винахідливо, іноді грайливо українофіли другої половини ХІХ століття використовували імперський словник і концептуальний апарат для створення нового культурного світу з матеріалу селянських звичаїв - світу, який на перший погляд не входив у конфлікт із лояльністю до імперії, але з часом неминуче підривав її засади.
Назва: Українофіли: світ українських патріотів другої половини ХІХ століття. Автор: Сергій Єкельчик Нова книжка відомого канадського історика Сергія Єкельчика розповідає про те, як винахідливо, іноді грайливо українофіли другої половини ХІХ століття використовували імперський словник і концептуальний апарат для створення нового культурного світу з матеріалу селянських звичаїв - світу, який на перший погляд не входив у конфлікт із лояльністю до імперії, але з часом неминуче підривав її засади. Автор переконує, що епоха українофільства - це не пройдений етап у наперед визначеному поступові української нації до самоусвідомлення і власної держави, а радше час різноманітних можливостей для самовизначення, розмаїтих культурних стратегій та розхитування імперських цінностей зсередини. Книгу можна купити в книгарні "Є". Повернутися назад |