Religion.in.ua > Україна, Світ > Паломницький центр УПЦ організував прощу до православних святинь США

Паломницький центр УПЦ організував прощу до православних святинь США


15 06 2012
Протягом одинадцяти днів подорожі паломники на чолі з представником Паломницького Центру УПЦ ієреєм Сергієм Бережним відвідали правослані храми і монастирі Америки та подивились американську культурно-історичну спадщину різних часів.

Паломницький центр УПЦ організував прощу до православних святинь США12 червня завершилась паломницька поїздка групи паломників Української Православної Церкви до православних святинь, які знаходяться на території Сполучених Штатів Америки, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Протягом одинадцяти днів подорожі паломники на чолі з представником Паломницького Центру УПЦ ієреєм Сергієм Бережним відвідали правослані храми і монастирі Америки та подивились американську культурно-історичну спадщину різних часів.

Особливістю цьогорічного паломництва є те, що група відвідала единовірний храм Різдва Христова в Ірі, штат Пенсильванія, який є частиною Руської Православної Церкви за кордоном і де служба правиться за новим та старим обрядами.

Також група мала можливість зустрітись з архиєпископом Вашингтонським, митрополитом всієї Америки і Канади Іоною та помолитись біля мироточивої ікони Божої Матері «Гавайська», яка була привезена з островів Гавайського архіпелагу.

Докладнійше про роботу Паломницького Центру при ВЗЦЗ Української Православної Церкви можна дізнатися на його офіційному сайті pilgrims.in.ua






Повернутися назад